UL.WARSZAWSKA 32
62-200 GNIEZNO
OPINIE O HOTELU
Niepowtarzalny klimat śniadania połączony z pysznym jedzeniem i miłą obsługą. Cyfrowa telewizja satelitarna. Szybki internet. Cisza i spokój bez odgłosu gwaru ulicy.
Michał / Polska / 27 września 2016
REZERWACJA TELEFONICZNA
zapytaj o rabat!
+48 61 426 11 97
+48 693 553 151
English
Deutch
Wifi
LAN

HOTEL GNIEZNO


Recepcja Hotelu Gniezno AWORecepcja, Hotel AWO***

Mieszczący się w stylowej kamienicy Hotel AWO*** położony jest w centrum Gniezna, w najbliższym sąsiedztwie starego rynku oraz głównej handlowej i turystycznej arterii miasta.

Położenie hotelu, niezapomniana atmosfera naszego gościnnego miasta sprawia, że Hotel AWO*** stanowi wspaniałe miejsce zarówno dla wszystkich, którzy pragną wypocząć (noclegi Gniezno), zrelaksować się zwiedzając zabytki i poznając okoliczne atrakcje turystyczne, jak też i dla tych Gości, dla których podróże to dzień powszedni a dostęp do nowoczesnych metod komunikacji to standard oferty.

Państwu i Waszym klientom gwarantujemy rzetelność, komfortowy nocleg i odpowiedzialność wraz z jakością i ceną.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji.
W oczekiwaniu na spotkanie z Państwem i owocną współpracę
pozostajemy z szacunkiem
zespół Hotelu AWO***

 

Wyjątkowa oferta noclegów w Hotelu Gniezno AWO

Komfortowe noclegi w centrum Gniezno - ceny od 140 PLN do 300 PLN. Hotel Gniezno zajmuje się noclegami od wielu pokoleń. Jesteśmy polską firmą rodzinną. Nasz obiekt noclegowy posiada zarówno parking jak i garaże dostępne za dodatkową opłatą, dostęp do Internetu oraz TV na terenie całego hotelu. Pokoje hotelowe 1, 2, 3 i 4 osobowe wyposażone są w WC i łazienkę. Nie rezygnuj z komfortu znajdujesz go u nas w noclegi Gniezno. Ciągle podwyższamy standard naszej oferty noclegu. Jeśli szukasz komfortowego hotelu z noclegiem na Szlaku Piastowskim lub blisko takich miejsc jak Międzynarodowe Targi Poznańskie nasz hotel jest najlepszym wyborem.

Chętnie gościmy również rodziców z małymi dziećmi oraz zwierzętami. Bliskość dworca kolejowego i PKS są dodatkowym udogodnieniem. Centralne położenie obiektu noclegowego to nie wszystkie nasze atuty. W okolicy hotelu znajdują się obiekty częstych wizyt turystów - Katedra, Drzwi Gnieźnieńskie, Muzeum Archidiecezjalne czy Muzeum Początków Państwa Polskiego. Wszystkie te miejsca znajdują się w zasięgu od 5 do max 20min. spaceru od naszego hotelu. Zapraszamy do noclegi Gniezno.

Udekorowane w stylu romantycznym łóżko

DEKORACJA POKOJU

Dodatkowe usługi w Hotelu AWO

DODATKOWE USŁUGI

Hotel Przyjazny Zwierzętom

HOTEL PRZYJAZNY ZWIERZĘTOM